Stanowisko ds. wsparcia procesów informatycznych w Wydziale Wsparcia Informatycznego w Obszarze Oprogramowania Autorskiego (OPA) CI_07/2024

April 28, 2024

Job Description

  • Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Pile

  • Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Wsparcia Informatycznego w Obszarze Oprogramowania Autorskiego

  • Miejsce pracy

  • Adres miejsca pracy

ul. Dr. Drygasa 7, 64-920 Piła

  • Województwo

wielkopolskie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

  • Zadania

Priorytetowe zadania zespołu OPA skupiają się wokół szeroko pojętego wytwórstwa oprogramowania autorskiego, wspomagającego pracowników Zakładu w realizacji zadań statusowych.

  • Projektujemy i wytwarzamy oprogramowanie autorskie na podstawie założeń funkcjonalnych przygotowywanych z naszym udziałem przez komórki organizacyjne Centrali oraz zapewniamy ich integrację z systemami informatycznymi Zakładu.
  • Wytwarzamy dokumentację techniczną oraz dokumentację użytkownika dla wytworzonego oprogramowania.
  • Obsługujemy zgłoszenia w obszarze oprogramowania autorskiego.
  • Utrzymujemy i monitorujemy wskazany poziomu usług IT w obszarze oprogramowania autorskiego.
  • Wspieramy użytkowników w ramach wdrożeń oprogramowania i procedur w obszarze oprogramowania autorskiego.
  • Bierzemy udział w pracach projektowych, wdrożeniowych i testowych w obszarze oprogramowania autorskiego, w tym planowania i przeprowadzania testów wewnętrznych.
  • Proponujemy usprawnienia dla realizowanych procesów i aktualizujemy wykorzystywana dokumentację.
  • Przygotowujemy raporty i analizy w zakresie realizowanych zadań.
  • Wymagania

Wymagania formalne

Niezbędne

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze informatyki

Mile Widziane

  • wykształcenie wyższe (informatyka, elektronika, matematyka, automatyka, robotyka)
  • minimum 2 lata pracy związanej ściśle z wytwórstwem oprogramowania

Wymagania dodatkowe

  • dobra znajomość języka C#
  • praktyczna znajomość technologii .NET Framework i .NET Core
  • doświadczenie w tworzeniu serwisów ASP.NET Web Api
  • znajomość Git
  • znajomość i umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • znajomość relacyjnych baz danych (ze szczególnym uwzględnieniem MS SQL i PostgreSQL)
  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach
  • rozwiązywanie problemów
  • podejmowanie decyzji
  • samodzielność i umiejętność pracy w zespole rozproszonym

Wymagane Dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazanym stanowiskiem
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe

Miejsce Składania Dokumentów